High School Rosters

SAN DIEGO

17U ELITE

5’11 PG Lewis Singleterry (Murrieta Mesa)
6’4 G Malachi Murrell (La Quinta)
6’4 SG Carson Frincke (Balboa)
6’4 G Max McCall (San Marcos)
6’7 W Vincent Berlucchi (La Costa Canyon)
6’9 F Otto Landrum (Torrey Pines)
6’9 F Daniel Ameyaw (Balboa)
6’11 C Martin Gumwel (Calvin Christian)
6’3 PG Devon Arlington (San Marcos)

17U SELECT

6’4 G Devin Dunn (Oceanside)
6’0 G Ben Camargo (Oceanside)
6’2 PG Baron Bracey (Balboa)
6’3 G Nicholas Payne (Escondido)
6’3 SG Dean Lahanas (Cathedral Catholic)
6’3 G Tristin Weir (Temecula Prep)
6’7 F Marley Gonzalez (Escondido Charter)
6’8 F Kai Gaurnut (Powerhouse Prep)

16U ELITE

5’9 PG Xavier Ogle (Rancho Bernardo)
5’10 G Jeremy Love (Santa Fe Christian)
6’1 G Cole Murray (Carlsbad)
6’2 G Justin Lubisich (Poway)
6’2 G Jaden Matingou (St. Augustine)
6’6 F Vincent Patterson (Calvin Christian)
6’6 F Garang Deng (Army Navy)
6’9 F Cyprian Hyde (Vista)
6’4 F Daniel Greathouse (Santa Fe Christian)

 

16U SELECT

5’11 PG Gabriel Molina (Vista)
5’11 G Benjamin Lee (Del Norte)
5’11 G John Paul Colucci (Cathedral Catholic)
5’9 G Jack Leininger (Del Norte)
6’0 G Robert Friend (Vista)
6’3 G Jermaine Wilkerson (Oceanside)
6’3 G Cameron Wood (Rancho Bernardo)
6’4 SG Luke Picha (El Camino)
6’4 F Blake Behmer (Cathedral Catholic)
6’5 F Warren Notrica (Torrey Pines)

15U ELITE

6’0 G Brycen Mackenzie (Santa Fe Christian)
6’1 G Jaden Mangini (La Jolla Country Day)
6’5 W Shane Perry (La Costa Canyon)
5’10 G Jack Jillson (Mission Hills)
6’0 G Greyson Mundis (Santa Fe Christian)
6’0 G Jake Bishop (Mission Hills)
5’11 G Ryan Quain (La Costa Canyon)
6’4 F Bradley McGlothlin (Mission Hills)

15U SELECT

5’8 G Caleb Lee (Rancho Bernardo)
5’9 G Cody Shen (Torrey Pines)
5’9 G Evan Van DerStarren (Vista)
5’10 SG Brandon Boone (El Camino)
5’10 F Kiko Ekiko (Poway)
5’11 Kiyan Antia (Francis Parker)
5’11 G Max Colucci (Cathedral Catholic)
6’2 G Shane Cerceo (Cathedral Catholic)
6’3 F Brandon Alvis (Christian)

INLAND EMPIRE

17U SUPREME

5’10 PG Micaiah Hankins (Temecula Valley)
6’2 G Damian Ruiz (Murrieta Valley)
6’2 G Mike Davis (Murrieta Valley)
6’2 G Jakob Sanchez (Temescal Canyon)
6’3 G Alan Kane (Balboa)
6’3 G Jordan Webster (De La Salle)
6’5 W Trevor Manning (Roosevelt)
6’5 F Isma’ll Qadir (Roosevelt)
6’8 F Logan Pellens (Home School)
7’0 C Ben Starks (San Clemente)

17U SUPREME SELECT

5’9 PG Tyler Sullivan (Linfield Christian)
6’1 G Demario Wilson (La Quinta)
6’0 G Josiah Dennison (Temecula Valley)
6’2 G Mattias Saccerbe (Home School)
6’5 C Brent Pellens (Home School)
6’4 F Myles Mitchum (Linfield Christian)
6’3 F Jaelin Thomas (Elsinore)
6’4 F Jaden Castro (Temecula Valley)

16U SUPREME

6’4 G Michael McNair (Linfield Christian)
6’2 PG Calem Castello (Linfield Christian)
6’2 G Chance Duffey (Rancho Christian)
5’9 PG Parker Steffan (Rancho Christian)
6’5 F AJ Reid (Murrieta Mesa)
6’2 F Terrance Evans (Palm Desert)
6’5 F James DiMiceli (Murrieta Mesa)
6’4 F Christian Coles (Linfield Christian)
6’3 F Aidan Bran (Temecula Valley)

15U SUPREME

6’1 PG Jonas Cederline (Perry)
6’1 G Drew Pierce (Temecula Valley)
6’0 G Tyler Sydnor (Temecula Valley)
6’5 F Victor Estrada (Palm Desert)
6’4 F Demonte Lowe (Rancho Christian)
6’5 F Austin Howell (Temecula Valley)
6’8 F Samuel Galindo (Home School)

15U SUPREME SELECT

5’10 PG Taj Jackson (Temecula Valley)
6’1 F Jordan Jackson (Temecula Valley)
6’0 F Christian Battle (Vista Murrieta)
5’8 PG Donovan Iarry (Paloma Valley)
6’0 F Miles Castello (Linfield Christian)
6’0 G Mehdi Bashri (Temecula Valley)
6’1 G Jayden Smoot (Rancho Christian)